На Олександрійщині спостерігається зниження травматизму на виробництві

131

Сьогодні, 8 серпня 2016 року відбулася апаратна нарада з керівниками районних рад та об’єднаних територіальних громад за головування першого заступника губернатора Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Коваленка.

Серед інших тем, на нараді обговорили питання охорони праці.  Зокрема, перший заступник голови Управління Держпраці в Кіровоградській області Роман Зябліков та начальник управління виконавчої дирекції Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Кіровоградській області Олена Чеченіна проінформували присутніх про стан охорони праці в області.

Читайте також:  Виконком погодив встановлення меморіальних дошок

Роман Ігорович в свою чергу повідомив, що за останнє півріччя на Кіровоградщині на 1,6% збільшився рівень травматизму на підприємствах. Наразі проведено 367 заходів з охорони праці та виявлено порушників, які були притягнуті до адміністративної відповідальності. В різних районах області зафіксовано як збільшення, так і зменшення рівня травматизму, а в Олександрійському районі за останні 6 місяців таких випадків зафіксовано взагалі не було.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

Що ж до Фонду соціального страхування, то цього року, за словами Олени Олегівни, теж помітне збільшення звернень, хоча при цьому на Олександрійщині спостерігається зниження рівня травматизму на виробництві.

Роман Зябліков зазначив, що на даний час підприємці повинні бути обережними в організації роботи своїх працівників – так як через аномальну спеку праця в замкнутому просторі може призвести до серйозних наслідків, а Олена Чечеріна зауважила, що і надалі повинна проводитися інформаційна робота для запобігання виробничого травматизму та охорони праці.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

БЕЗ КОМЕНТАРІВ