На Олександрійщині 24-25 травня відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», в якому взяли участь 15 команд з різних куточків Олександрійського району. Вишкіл, адже такий зміст мало дійство, відбувся в селі Червона Кам’янка на базі місцевої школи та отримав всебічну підтримку від місцевої та районної влади.

Завітали до школярів на захід перший заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Юрій Коваль, голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та інші представники районної влади. Не оминули захід і представники громадськості: керівник координаційного центру волонтерів Олександрійщини Ірина Кабанова та волонтер «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Сергій Качинський.

Читайте також:  На дорогах Кіровоградщини в ДТП загинуло й травмувалося майже 400 осіб

Учасники гри змагались в ряді етапів –  «Впоряд», «Теренова гра», «Відун» та стрільба із пневматичної зброї. Надвечір кожна з команд, що під час вишколу мали назву «рій», презентувала творчо-мистецьке завдання, звітували про «Добре діло» та взяли участь у ватрі «Героям слава!».

Боротьба поміж командами була напружена та серйозна, адже до військово-патріотичної гри готувались завчасно та заповзятливо. Проте перемога усміхнулась найзатятішим та вольовим. Зокрема переможне перше місце здобув рій «Козаки» з села Улянівка, друге місце – «Протопопівські козаки» з однойменного населеного пункту Олександрійщини, третє – рій імені Віктора Чміленка, який представляв Добронадіївську школу.

Читайте також:  Фермерам Кіровоградщини держава виплатить грошову компенсацію за втрачені посіви

Переможці були нагороджені грамотою відділу освіти, комплектом футболок із логотипом гри «Джура» та сертифікатом на суму 600 гривень для придбання спортивно-туристичного спорядження. Срібні призери нагороджені грамотою відділу освіти та сертифікатом на суму 500 гривень. Бронзові ж призери отримали грамоту відділу освіти та сертифікат на суму 400 грн.

Команди, які найкраще показали себе в конкурсі «Впоряд», а це рої з Недогарок, Косівки та Олександрівки, отримали почесні грамоти від представника військової частини Національної гвардії № 2269, що базується в Олександрії.

Читайте також:  Кіровоградщина: СБУ викрила схему фінансування бойовиків «Л/ДНР» на десятки млн доларів

Всі ж команди-учасники були нагороджені дипломами за участь у грі та сертифікатами на суму в 100 гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ