Новостворені олександрійські комунальні підприємства-«клони» обростають майном

360

Нещодавно заснованим комунальним підприємствам «Зеленгосп» та «Чисте місто» передають матеріальні засоби «Благоустрою», повідомляє «Голос Громади».

Як зазначається у відповідному рішенні виконавчого комітету Олександрійської міської ради, передача матеріальних засобів з балансу КП «Благоустрій» на баланси КП «Зеленгосп» та КП «Чисте місто» здійснюється «з метою забезпечення сталої роботи цих підприємств».

Нагадаємо,  два підприємства створені останньою сесією міськради наприкінці грудня минулого року замість збанкрутілого комунального підприємства «Благоустрій». Тоді на сесії зазначалося одним із депутатів, що «Благоустрій» накопичив податкових боргів на суму майже два з половиною мільйона гривень, внаслідок чого його розрахунковий рахунок виявився заблокованим фіскальною службою, що у свою чергу, унеможливило його господарську діяльність. Тоді ж, з легкої руки іншого депутата, новостворені підприємства отримали в розмовному побуті дотепне прізвисько «клонів» (в сенсі – послідовників, копій) «Благоустрою» за їхнім виробничим призначенням.

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

Тепер розпочатий міською владою процес цього вимушеного «обхідного маневру» податкових боргів продовжується: на баланси «Зеленгоспу» та  «Чистого міста» з їхніми також поки що «чистими» від боргів розрахунковими рахунками будуть передані згідно з рішенням виконкому по одному комплекту комп`ютерного обладнання первиною вартістю близько 5 тис.грн кожне, а також інші виробничі засоби: приміщення по вул. Першотравневій, автомобіль «Газель», трактор «Беларус-320», три причепи, дві бензопили, висоторіз, газонокосарка, косилка роторна, мотоблок, 4 мотопили, 3 мотокоси, подрібнювач гілок, бочка квасна (залишкова вартість якої 0,00 грн). Все це майно разом оцінене за його залишковою вартістю у 109 тисяч гривень.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

Як можна здогадатися, працівники з «арештованого» податківцями «Благоустрою»  перейдуть у новостворені КП «Зеленгосп» та КП «Чисте місто», які й виконуватимуть (чи вже виконують) функції свого неплатоспроможного попередника. А на самому «Благоустрою» тепер «висітимуть» лише борги  –  на невизначений термін.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ