06 квітня сайт Олександрійської міськради  оприлюднив новий проект рішення «Про утворення, визначення чисельності, затвердження персонального складу виконавчого комітету Олександрійської міської ради 7 скликання».

Однак, запропонований міським головою другий варіант проекту рішення мало чим відрізняється від попереднього. Відмінність цих двох проектів становлять лише «заміни» чотирьох членів виконкому. Мер вирішив замінити прізвища деяких, лояльних до нього, громадських активістів на представників від «Батьківщини» – 2, «Опозиційного блоку» – 1 та «УКРОПу» – 1.

Читайте також:  Ще два олександрійські ОСББ отримали в управління свої будинки

Кандидати (вибори 2015 року) від «Батьківщини» отримали 2 місця, що звільнилися від громадських активістів у попередньому варіанті проекту рішення. Така заміна, в принципі, була прогнозованою після останніх подій від місцевої «Батьківщини». Внесення прізвища кандидата від «Опоблоку» до списку персонального складу виконкому також не викликало здивування.

А от справжнім сюрпризом та несподіванкою така заміна виявилася для УКРОПівця С. Качінського. Представник УКРОПу відмовився працювати у виконкомі, надавши до мерії відповідну заяву щодо своєї відмови про включення його до складу виконавчого комітету Олександрійської міської ради 7 скликання. Внесення кандидатури Сергія Качінського, як виявилося, забули погодити із самим кандидатом. Про це пише на своїй сторінці у фейсбук керівник міської організації партії  «УКРОП» Олександр Давидов  та коментує «Моей Александрии»   С. Качінський.

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ