«Після травневих свят буде розпочато роботу з будівництва нового спортивного майданчика, яке плануємо завершити за два місяці» – про це розповів журналістам «Голосу громади» командир військової частини 2269 Руслан Яковлєв.

Згідно з Указом Президента України від 11.02.2016 №44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» за місцевими адміністраціями були закріплені військові частини, яким буде систематично надаватися шефська допомога. Так для забезпечення належних умов підтримки боєздатності нашої армії в рамках програми шефської допомоги, найближчим часом, планується здійснити будівництво майданчика для олександрійських військових. Рішення про розподіл коштів субвенції з обласного бюджету в сумі 600 тис. грн. було погоджено на засіданні постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

На питання, чому виділено кошти саме на будівництво нового спортивного майданчика, Руслан Петрович не став довго розповідати, а запропонував журналістам на власні очі подивитися, в яких умовах сьогодні тренуються захисники України.

Командир військової частини 2269 Руслан Яковлєв
Командир військової частини 2269 Руслан Яковлєв

«Спортивний майданчик повинен бути, по-перше, безпечним для проведення тренувань, а по-друге, максимально придатним та функціональним. Майбутній майданчик буде пристосований для проведення тренувань ігрових видів спорту, які сьогодні рекомендовані льотному складу. Адже їм постійно потрібно тренувати вестибулярний апарат та витривалість. Ці ігри проводяться перед кожним вильотом» – розповідає командир Яковлєв. «На штучному покритті майданчика буде нанесено чотири види розмітки для волейболу, баскетболу, міні-футболу та тенісу. Крім цього будуть встановлені ворота, баскетбольні щити та все необхідне, для цих ігрових видів спорту, спорядження» – додає начальник фізичної підготовки та спорту військової частини Валерій Кошеленко.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Поруч з майданчиком передбачено встановлення вуличних тренажерів, які вкрай необхідні для підтримання відповідної фізичної форми загону спецпризначення та солдатам-строковикам. Також у військовій частині розповіли, що після будівництва нового спортивного майданчика, поміж постійних тренувань військовослужбовців, з’явиться, нарешті, можливість проводити різноманітні спортивні заходи під час сімейних свят і змагань для дітей підшефного закладу інтернтаного типу.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

Від редакції додамо лише одне: в тій ситуацій, в якій опинилася Україна, будучи змушеною захищати свої кордони, коли українська армія за період незалежності нашої держави фактично була позбавлена права називатися армією – забезпечення належних умов задля підтримки боєздатності армії та мобілізаційної готовності нашої держави сьогодні є, більш ніж, правильним та вірним рішенням з боку влади. Бо така допомога від держави й розуміння ступеня важливості та крайньої необхідності виділення коштів саме на підтримку наших захисників, сприяє подальшому створенню повноцінної боєздатної армії, яка сьогодні може захистити свою країну від ворога.

1 коментар