В п’ятницю, 10 червня 2016 року, у багатьох країнах ЄС та Україні відбулись громадські акції під гаслом «Стоп, Путін! Стоп, війна». Кіровоградщина теж не залишилась байдужою та підтримала захід, зокрема організацією в обласному центрі займалась «Громадська варта», яка зібрала на акцію більш ніж 100 осіб, серед яких громадські активісти, історики, творча інтелігенція, учасники АТО та волонтери. Учасники прийшли на площу з державною символікою, у вишиванках та військовій формі, непоодинокі були плакати «Стоп Путін».

Читайте також:  Кіpовогpaдщинa отpимaлa вакцини проти грипу для людей з груп ризику

Акцію відвідав єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, який закликав не бути байдужими до сьогоднішніх подій і прочитав молитву за полеглими на війні. Також під час акції тривав збір підписів під листом дружин полонених військових з Кіровограда до Президента України, щоб той, посприяв та надав підтримку у звільненні бійців.

Також на площі Героїв Майдану був розміщений стенд, де кожен бажаючий міг написати символічний лист до президента Російської Федерації.

Читайте також:  Бухгалтери Кіровоградщини можуть безкоштовно підвищити кваліфікацію за сприяння служби зайнятості

Завітали до Кіровограді і представники олександрійської громадськості, зокрема волонтери Олександрійського відокремленого підрозділу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Олександр Воропаєв та Дмитро Шаблов, а також місцевий громадський активіст Олександр Давидов.

Оскільки в нашому місті акція не знайшла підтримку і взагалі не проводилась, ми з побратимами вирішили підтримати ініціативу в обласному центрі та завітати до Кіровограда, де відповідний захід проводила дружня нам організація «Громадська Варта», – зазначив Олександр Давидов.

Читайте також:  В Олександрії провели планову нараду з підготовки та готовності міста до зими

БЕЗ КОМЕНТАРІВ