На останній сесії Олександрійської міської ради депутатом від «Самопомочі» Михайлом Матвієнком було внесено пропозицію щодо включення до черги дня питання «Про здійснення електронних закупівель у м. Олександрії».

Нагадаємо, що 19 лютого 2016 року набрав чинності ЗУ «Про публічні закупівлі», який введений в дію для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, з 1 квітня 2016 року. А з 1 серпня 2016 року всі замовники будуть здійснювати державні закупівлі в електронній системі закупівель ProZorro.

Читайте також:  Міський голова Олександрії розпочинає свою роботу з викорінення корупції

Головними аспектами системи є мінімізація людського фактору під час процесу закупівель, (тим самим, зменшуючи ризики корупції), та прозорість і ефективність державних закупівель.

Цікавим є той факт, що не всі депутати Олександрійської міської ради підтримали пропозицію щодо внесення до порядку денного питання про здійснення електронних закупівель в місті Олександрії.

«ЗА» прозорість бюджетних витрат проголосували депутати фракцій «Радикальної партії», «Солідарності», «УКРОПу» та «Самопомочі» з загальною кількістю у 18 голосів, що дало можливість прийняти зазначене рішення.

Читайте також:  Обрано голову Олександрійської районної ради

Депутати від «Батьківщини», включаючи секретаря міськради Олену Богоявленську, «Опозиційного блоку» та «Сили людей» не побажали підтримати вказану пропозицію та голосували «ПРОТИ».

Такі голосування депутатів красномовніше говорять самі за себе, аніж будь-які коментарі та пояснення. Як завжди, робімо висновки, шановна громадо!

1 коментар