Останнє соцопитування показує причини, які можуть вплинути на якість та правдивість виборів в Олександрії

1011

Враховуючи результати опитування серед мешканців Олександрії з’ясовується той факт, що низька явка виборців може вплинути на результати виборів мера міста, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на сайт CBN.

На сьогодні лідером в перегонах є Сергій Кузьменко з показником у 61,4% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором, далі слідує Степан Цапюк з 36,9%. Не визначились, за кого голосуватимуть, близько 10% опитаних.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

«У цьому опитуванні, зважаючи на те, що в нас в Україні й у світі пандемія коронавірусу, ми поставили питання, яким чином виборець прийде на дільниці, якщо загоститься ситуація з епідемією. В результаті ми бачимо зменшення мобілізації. І особливо це впливає на молодого виборця. Це певним чином може вплинути на результати, оскільки в електораті одного з кандидатів, Сергія Кузьменка, досить багато молоді. Тому це може скоригувати його результат», — наголосив Любомир Мисів, заступник директора соціологічної групи «Рейтинг».

Читайте також:  В Олександрії пожежники працюють на місці пожежі в квартирі на Братській (ФОТО)

Серед партій, що беруть участь у виборах до Олександрійської міської ради лідирує партія «Пропозиція» з 29,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі йде партія «Опозиційна платформа – За життя» (17,9%), «Європейська солідарність» (10,4%), «Батьківщина» (8,4%), «Слуга народу» (8,3%), «Сила людей» (6,3%) та Радикальна партія Ляшка (5,6%). Рейтинг інших партій менш як 4%. Не визначилися – 19-20%.В опитуванні взяли участь олександрійці віком 18+. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 16-18 жовтня 2020 року.

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ