Після виборів Фонд Порошенка й надалі допомагатиме боротися з коронавірусом

63

По завершенню виборчого процесу «Європейська солідарність» продовжить надавати допомогу медзакладам, які приймають удар та стоять на передовій у боротьбі з COVID-19, повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт CBN.

За словами лідера партії та 5-го президента України Петра Порошенка сьогоднішнє керівництво виявилося неспроможним організувати цей процес, тому наша команда вже в березні розгорнула потужну благодійну волонтерську діяльність.

За час благодійної діяльності партії лікарні по всій Україні отримали понад 50 нових і відновлених апаратів ШВЛ, 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч противірусних окулярів, десятки тисяч захисних масок і тестів.

Читайте також:  Класи НУШ у Приютівській ОТГ отримали понад сотню ігрових наборів LEGO

«Зараз невелика заминка. Закон забороняє благодійність під час виборчої кампанії, але хочу наголосити: 26 жовтня ми продовжимо», — зазначив Петро Порошенко.

Крім того, Фонд Порошенка та компанія Roshen, які не приймають участі у виборах взяли в Міжнародному інвестиційному банку майже безвідсотковий кредит, аби закупити в Німеччині обладнання для виготовлення багаторазових захисних костюмів для медиків.

Читайте також:  На Кіровоградщині за добу додалося ще 97 хворих на COVID-19

П’ятий президент наголосив, що правоохоронні органи мають розслідувати, куди були витрачені мільярди з Фонду, який призначався для боротьби з коронавірусом. Відтак, пацієнти мають сплачувати майже всю частину витрат на лікування самостійно.

Він переконаний, влада, яка сама є джерелом великої небезпеки для України, сьогодні не здатна гарантувати безпеку своїм громадянам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ