Олександрійських фанатів футболу познайомили з новими гравцями місцевої ФК

303

Вчора, 25 липня, в Олександрії в Будинку футболу пройшла прес-конференція президента ФК «Олександрія» Сергія Кузьменка, головного тренера Володимира Шарана та директора ФК «Олександрія» Дмитра Кітаєва. Повідомляє «Голос Громади».

Під час зустрічі футболістів, фанатів та керівництва було представлено нових гравців футбольної команди, які нещодавно стали складовою команди: Валерія Лучкевича, Дениса Мірошніченка, Максима Третьякова й Дениса Безбородька.

Президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко про олександрійський футбол:
– Мені приємно, що новий сезон буде п’ятим, який «Олександрія» проводить у вищому дивізіоні. Ще більш приємно, що двічі «Олександрія» брала участь у кваліфікації Ліги Європи. І ось нарешті ми це зробили – ми будемо представляти Україну в Лізі Європи. Зрозуміло, що це літо було для нас дуже відповідальним періодом – ще під час отримання бронзових нагород 28 Чемпіонату України ми пообіцяли вболівальникам, що будемо добре працювати і готуватися до того, щоби достойно виступити і в новому 29 Чемпіонаті України, і показати футбол в європейських змаганнях. Зрозуміло, що це для нас новий досвід, тому ми намагаємося підсилити команду і створили всі умови, щоби команда продуктивно провела літні збори – в Нідерландах і Болгарії. Дякую жителям області, олександрійцям і всім вболівальникам за підтримку «Олександрії» протягом всіх сезонів, які ми відпрацювали.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

За інформацією сайту Гречка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ