Підприємства Олександрійщини візьмуть участь у міжнародній виставці (Оновлено)

351

Міжнародна агропромислова виставка “АгроЕкспо-2016” та Покровський ярмарок будуть проходити в Кропивницькому цього року в період з 29 вересня по 1 жовтня. У виставці візьмуть участь підприємства агропромислового комплексу з Олександрії та району.

Так Олександрійський район на «АгроЕкспо-2016» представлятимуть чотири учасника: молочно-товарний комплекс «Петриківське молоко» –  ТОВ «УкрАгрКом» представлять відвідувачам теличок голштино-фризької породи, ТОВ «НВФ системи внутрішнього управління» продемонструють учасникам системи супутникового моніторингу сільськогосподарської техніки.

Читайте також:  У Всесвітній день боротьби зі СНІДом з олександрійськими учнями провели виховний відео-час

Товариство з обмеженою відповідальністю «Степ» представлять на розсуд української та закордонної публіки біобрикети з соломи та лушпиння соняшника, а також пілети та деревне вугілля для грилю та мангалу. ДП «Конярство України», а точніше місцевий кінзавод підприємства на захід в Кропивницькому доправлять коня.

Варто відзначити, що ТОВ «УкрАгрКом» та НВФ системи внутрішнього управління» систематично беруть участь в «АгроЕкспо», а ТОВ «Степ» вперше продемонструє свою продукцію широкому загалом. Також не можна не помітити відсутність активного учасника минулорічної виставки ТОВ «НВФ Агросвіт», які цього року не представляють Олександрійщину.

Читайте також:  В Олександрії пожежники працюють на місці пожежі в квартирі на Братській (ФОТО)

Олександрію представлять 6 учасників, серед яких: ТОВ  «Олександрійська машинобудівна група» та «Завод «Автоштамп»; ТОВ «Лізава»; ПП «Метал-Макс».

Нагадаємо, що “АгроЕкспо” проводиться щороку з 2012 року. У виставці беруть участь як українські, так і закордонні компанії і підприємства.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ