На апаратній нараді в Кіровоградській облдержадміністрації сьогодні, 15 серпня 2016 року, прозвітували про цьогорічний урожай.

Директор департаменту агропромислового комплексу Сергій Коренюк окреслив ситуацію в області. За словами посадовця, на сьогодні засіяно 1 683, 9 тис га. Наразі перевиконано план зі складовою соняшника – більше 30% замість 14%. Що ж до Олександрійського району – то за всіма показниками ми знаходимося на середніх позиціях, недоліки присутні лише в кількості посівів гречки – показники менші, ніж в середньому по області. Також Сергій Юрійович зазначив у своєму звіті, що на Олександрійщині планується збільшення посівів озимих культур – у зв’язку з недосівами минулого року через несприятливі погодні умови.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Потреба в коштах для сільськогосподарських підприємств Кіровоградщини наразі становить 5 млрд. 786 млн. грн. Покривати ці потреби планується за власні кошти сільгосппідприємств (4 млрд. грн.), комерційних установ (1 млрд. грн.) та банківських кредитів (260 млн. грн.).

Серед основних завдань агропромислового комплексу області директор департаменту окреслив забезпечення озимими культурами, організація заходів щодо оптимального та систематичного внесення мінеральних добрив та забезпечення вимог охорони праці.

Читайте також:  А що з бюджетом Олександрійської громади? (підсумок півріччя)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ