ПриватБанк проводить цільовий «лікнеп» для старших людей у зв`язку з карантином

161

ПриватБанк запустив новий освітній проект “Сам собі банкір”, який допоможе клієнтам навчитися користуватися всіма банківськими послугами не виходячи з дому через Приват24 і мобільний банк Privat24, про це «Голосу Громади» повідомила Кіровоградська регіональна прес-служба ПБ.

Цей навчальний проект адресований в першу чергу клієнтам старшого покоління, щоб вони могли на простих і доступних прикладах освоїти найпопулярніші онлайн послуги – оплату комуналки, перекази, поповнення рахунку та оплату мобільного зв`язку в інтернеті.

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

Навчитися робити платежі, перекази та інші банківські послуги в онлайні можна на спеціальному сайті банківської онлайн практики https://practice.pb.ua

Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті за номером телефону, вибрати курс “Сам собі банкір” і витратити трохи часу на освоєння зручного і доступного сервісу Приват24.

Проект “Сам собі банкір” розроблено і запущено роздрібним бізнесом ПриватБанку спільно з командою “Онлайн практики” – проекту, який став володарем «Премії HR-бренд» за найбільш інноваційний освітній проект в сфері управління людськими ресурсами, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

БЕЗ КОМЕНТАРІВ