«Скоро почнеться!» – міський голова С.Кузьменко про дороги міста

0

Олександрійський голова Сергій Кузьменко поділився намірами міської влади щодо технічного стану доріг міста, повідомляє «Голос Громади».

Перед початком чергового (щотижневого) засідання виконавчого комітету міськради Сергій Кузьменко так окреслив одне з найближчих завдань щодо благоустрою дорожнього господарства міста:

«Після зими, на жаль, є технічні проблеми з дорогами; особливо – після такої зими, як цьогорічна, коли були часті і різкі перепади добових температур з великою кількістю вологи (що, як відомо, зовсім не користь асфальтному покриттю). Тому найближчим часом нас чекає велика робота, я дав доручення комунальним службам, щоб зайнялися питанням залагодження передусім аварійних ділянок міських доріг – зараз ми виконаємо їхню підсипку, щоб забезпечити проїзд транспортних засобів. А що стосується якісного ремонту, розпочнемо його негайно, як тільки погодні умови і температурний режим дозволятимуть працювати з гарячим асфальтом. Ці роботи вже заплановані і на них є відповідний ресурс», – сказав міський голова.

Читайте також:  У школах Кіровоградщини з`являться уроки медіаграмотності

До речі, про відповідну програму капітальних ремонтів доріг міста, складену на сезон поточного року, «Голосу Громади» в інтерв`ю підтвердив і начальник управління ЖКГ міськради Михайло Сулятицький.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ