Сотні олександрійців створили ажіотаж навколо футбольних квитків на матч Ліги Європи

283

Як інформують Олександрійські новини, напередодні довгоочікуваного футбольного матчу Ліги Європи уболівальники ФК “Олександрії” без зупину чергують біля кас стадіону “Ніка”. Ще до відкриття кас сьогодні, 27 липня, декілька сотень уболівальників зібралося навколо, щоб купити квиток на Лігу Європи. Люди чергують біля кас годинами.

Як розповів журналістам один зі володарів квитка на матч з “Хайдуком”, у черзі йому довелося простояти близько 4-х годин.

Читайте також:  Майже два десятки хворих на пневмонію дітей лікуються у дитячій лікарні на стаціонарі

Біля кас також можна зустріти олександрійських ультрас, які запрошують уболівальників купити квиток на матч з хорватським “Хайдуком” на їхній сектор, адже вони хочуть, аби 10-й сектор теж був заповнений по максимуму. Щоправда є певні критерії, за якими не так просто туди потрапити. Квитки на 10-й сектор не продають дівчатам взагалі, а також хлопцям, яким не виповнилося 16 років.

Читайте також:  Місцевого жителя викрито у шахрайстві за схемою «Вашу картку заблоковано»

Тим часом на самому стадіоні завершуються останні приготування, а навколо футбольної арени активно прибирають територію.

Окрім того, підготовкою до матчу у Лізі Європи займаються і правоохоронці. Для охорони громадського порядку під час футбольного поєдинку у місті та на стадіоні залучають працівників поліції з усієї області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ