«Спірний» підвал на вул.Братській нарешті отримав нового власника. Які його перспективи?

442

Нежитлове підвальне приміщення у будинку №75 по вул. Братській (колишня вул.Калініна) перейшло з балансового обліку КП «Житлогосп» на баланс управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради після довготривалого вирішення цього питання, повідомляє «Голос Громади».

Питання насправді було досить суперечливим, про що вже розповідав раніше «Голос Громади». Нагадаємо, ще з самого початку свого існування (тобто – з радянських часів) цей підвал площею 257 м2 перебував у користуванні дитячої спортивної секції фехтування, підпорядкованої тодішньому фізкультурно-спортивному товариству «Авангард». Але у 90-х роках цей вид спорту в Олександрії прийшов у занепад і на початку двохтисячних керівництво ФСТ (яке на той час вже перейменувалося з «Авангарду» у ФСТ «Україна») секцію шпаги, рапіри і шаблі вирішило закрити. А ще кілька років по тому припинило існування в Олександрії і саме товариство «Україна».  Отож тривалий час призначення підвалу залишалося невизначеним і це мало кого цікавило. Втім, через декілька років підвальне приміщення зацікавило колишнього тренера ФСТ «Україна» Володимира Гриценка, який взяв його в оренду, зробив косметичний ремонт і став проводити там заняття зі спортсменами легкоатлетичного клубу «Олександрія».

Читайте також:  Охочих вакцинуватися олександрійців стає все більше

Та восени минулого року про підвал все ж згадала міська влада  і вирішила перевести його у підпорядкування управління, а легкоатлетичний клуб звідти «виселити» (у нього якраз закінчувався черговий термін договору оренди). Питання було внесено на розгляд виконкому, на якому тренер В.Гриценко марно намагався довести присутнім, що він, як не як, вклав особисті кошти у ремонт приміщення, в подальшій оренді якого йому тепер відмовляють… Але ці аргументи на виконкомі мало на кого справили враження, хоча на захист тренера і його підопічних-легкоатлетів стали депутати міської ради від «Солідарності» Віталій Заріцький та Сергій Ракута. І питання в результаті дискусії тоді було тимчасово таки зняте з розгляду і відкладене «на потім». Тим часом В.Гриценку запропонували підшукати в оренду інше приміщення для його легкоатлетичного клубу в Будинку побуту, на вул.Першотравневій. Той вимушено погодився, оскільки іншого виходу не бачив.

Читайте також:  В Олександрійській бібліотеці складають істит з державної мови

А на минулому виконкомі рішення про затвердження акту передачі підвалу у підпорядкування управління освіти, молоді та спорту міської ради  вже було ухвалено.

Наразі «Голос Громади» поцікавився у директора ДЮСШ -2 управління освіти Віталія Флорі, чи є якісь плани стосовно новоотриманого приміщення. За словами керівника, кількість секцій у очолюваній ним дитячо-юнацькій спортшколі вже давно і «хронічно» потребує розширення бази. Отож стосовно підвалу – плани директора «наполеонівські»: там базуватимуться секції легкої атлетики (ДЮСШ-2, звісно), велоспорту а також ймовірне відновлення давно забутої у місті секції фехтування. На наше запитання, чи є відповідні фахівці-тренери з цього доволі рідкісного у наш час виду, Віталій Флоря запевнив, що такий викладач в Олександрії є. До недавнього часу він працював вчителем фізвиховання у пантаївській школі, але вже звідти звільнився.

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

БЕЗ КОМЕНТАРІВ