Створено чат-бот «Вибори-2020» для забезпечення прозорого виборчого процесу

110

МВС України запустив в роботу новий технологічний продукт – чат-боту «Вибори-2020», який значною мірою підвищить захист волевиявлення громадян, повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт Нацполіції у Кіровоградській області.

Тож, якщо ви стали свідком порушення та перебуваєте місці – повідомте поліцію через чат-бот https://t.me/mvs_ua_bot із вашого мобільного телефону.

Чат-бот допоможе визначити такі види порушення:
– підкуп виборців або комісії
– фінансування агітації
– ведення агітації
– перешкоджання волевиявленню

Читайте також:  Сьогодні працюватиме "пряма телефонна лінія" з першим заступником голови Олександрійської РДА

Далі потрібно обирати область та адресу, де сталося порушення. Якщо ви перебуваєте на місці – одним кліком можна додати геолокацію. Після цього надішліть фото або відео порушення та коментар до них. Для зворотного зв’язку можна залишити свій номер телефону.

Повідомлення передається до Ситуаційного центру Нацполіції, обробляється та реєструється, після чого на місце події направляється патруль поліції.

Читайте також:  Що чекає на пенсіонерів Кіровоградщини у 2021 році?

Усього із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 4209 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 309 кримінальних правопорушень.Також складено 1067 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Чат-бот #Вибори2020 створено для захисту волевиявлення громадян і реагування на факти порушення виборчого процесу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ