18 червня 2016 в приміщенні районного будинку культури відбулося ІІІ відкрите районне свято фольклору «Минувшина». Темою дійства став день Святої Трійці, який цьогоріч відзначається 19 червня.

Не дивлячись на те, що починався концерт в суботу о 10:00 ранку, в залі були присутні як люди похилого віку, так і молодь, і діти.

Читайте також:  Скільки охочих виявили бажання вакцинуватися вихідними, що минули?

З прийдешнім святом колективи району та присутніх поздоровив Олександр Безкровний, заступник голови Олександрійської райдержадміністрації, після чого до виконання своїх композицій перейшли таланти Олександрійщини.

Живий звук та насправді магічна атмосфера ширилася залою, адже крім пісень та хореографічних номерів, глядачів знайомили з традиціями святкування Трійці не лише на Кіровоградщині, а й в інших областях України. Пісні ж викликали як сміх, так і сльози – особливо присутні реагували на композиції про козаків та нелегку долю українців.

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

Свої вміння продемонстрували колективи з Олександрії, Нової Праги, Михайлівки, Ульянівки, Ізмайлівки та інших селищ району, а представляли їх як дорослі співаки, так і маленькі таланти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ