85 років від дня заснування 14-го травня відсвяткувало Олександрійське училище культури. Захід розпочався реєстрацією гостей. Це були випускники різних років навчання, багато з яких прийшли на зустріч зі своїми сім’ями. Так після екскурсії по закладу, фотографування, спілкування з викладачами та однокурсниками усі учасники під звуки оркестру училища вирушили до палацу культури «Світлопільський», де на них чекав святковий концерт.

Традиційно святкування розпочалося з офіційної частини. До привітань приєдналися перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, який від імені губернатора вручив училищу культури сертифікат на придбання аудіо та відео апаратури. Продовжити місію нагородження найкращих працівників училища срібними медалями від народного депутата Анатолія Кузьменка ведучий запропонував також Коваленку. Міський голова Степан Цапюк, привітавши колектив навчального закладу з цією знаменною датою, зазначив, що подарунок вже зробив, заасфальтувавши двір училища. Крім цього були вручені грамоти та подяки найкращим викладачам та працівникам. Також зі сцени прозвучали привітання від департаменту культури ОДА, профспілкової організації та від імені випускника училища, а нині директора Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського.

Читайте також:  У приватному житловому будинку на Олександрійщині сталася пожежа

Серед поважних гостей, що завітали на свято були помічені: колишній директор училища культури Віталій Карпов, заступник голови облдержадміністрації, депутат Олександрійської міської ради Андрій Коломійцев, інші депутати міськради, випускник училища, директор Олександрійського міського палацу Григорій Абажей та Єпископ Олександрійський та Світловодський Боголеп з представниками духовенства.

Під час вітального слова начальника Департаменту культури облдержадміністрації, яка подякувала нинішньому та колишньому керівникам навчального закладу, зал вставши зі своїх місць, почав аплодувати Віталію Семеновичу Карпову, скандуючи його прізвище, що було неочікувано для самого колишнього директора училища культури, який 40 років поспіль очолював цей заклад. Концертний зал був переповнений, багато кому просто не дісталося місця в залі, а тому гості вимушені були стоячи насолоджуватися концертом. Але цей нюанс а ні на трохи не зіпсував святкового настрою.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

Після офіційної частини розпочався урочистий концерт. На сцені одні яскраві номери змінювалися іншими. У концерті взяли участь випускники та студенти училища. Серед найемоційніших та найяскравіших номерів можна відзначити соло випускника 2003 року Олега Злакомана, вокальний твір випускниці 1994 року – Віти  Кулик, грузинський танок від хореографічного колективу училища та соло на баяні від викладача та випускника навчального закладу Ігора Погорєлого.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Фотозвіт:

БЕЗ КОМЕНТАРІВ