Школярі з Олександрійського району взяли участь у святковому концерті з нагоди відзначення Дня Європи, який відбувся нещодавно в районному будинку культури. Учні з 20 шкіл, які представляють ледь не кожний населений пункт нашого району, завітали до районного центру та презентували власні виступи. На заході також були присутні й поважні гості – голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Безкровний, які привітали присутніх зі святом та розповіли про історію святкування цього дня в Олександрійському районі.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

Вихованці шкіл попередньо визначилися, яку країну будуть представляти, підготувавши власну концертну програму з безліччю танцювальних та пісенних номерів.

Спочатку на подвір’ї закладу був організований місцевий танцювальний «майданс». Відбулися презентації шкіл учасниць, діти роздали інформаційні брошури, де були короткі дані про населений пункт, який вони представляють. До того ж текст на цих брошурках був саме на мові представлення. Так автору допису до рук потрапили брошури села Ясинуватка, які представляли Велику Британію. Недогарки зробили презентацію на німецький мові.

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

Далі вся процесія перемістилась до самого приміщення РДК, де кожна з команд презентувала виступ, який ілюстрував історичне минуле та культурну спадщину обраної країни, культурні особливості та звичний побут мешканців країни.

Кульмінацією, що всіх здивувала, став момент, коли школярі, які представляли Італію під час концерту занесли до зали піцу немалих розмірів та стали пригощати всіх бажаючих. Тож хотілося б подякувати олександрійським «італійцям» за смачну піцу, а іншим учасникам – за неймовірні враження та позитив.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

БЕЗ КОМЕНТАРІВ