В Олександрії побільшало дитячих майданчиків

206

Відсутність дитячих майданчиків – одвічна проблема багатьох багатоповерхівок. В місті й досі є такі мікрорайони, де дитячих майданчиків споконвіку не було.

На щастя, тепер таких дворів у нашому місті поменшало. Діти трьох дворів стали щасливішими – в них з’явилися власні майданчики. Таке повідомлення з’явилося на сторінці «Солідарність-Олександрія» у Facebook.

Аби діти мали змогу проводити дозвілля на гідному рівні, а батьки не переймалися питанням «В якому дворі діти шукають вільну гойдалку?», було облаштовано дитячі майданчики по пр. Соборному, 47 та по вул. 6-го Грудня, 135 та 148.

Читайте також:  Планові відключення світла в Олександрії на першу половину грудня

Допоміг мешканцям багатоповерхівок з вирішенням даної проблеми депутат Олександрійської міської ради Андрій Коломійцев. Вдячні батьки, не стримуючи емоцій, дякували Андрію Олександровичу: «Дякуємо Андрію Олександровичу, що не залишився осторонь і допоміг встановити майданчик. Ви ж бачите, скільки у нас у дворі малечі. Діти в захваті, адже до цього доводилося йти в інші двори на гойдалки, що розташовані далеко від нашого будинку. Сьогодні ж, дякуючи нашому депутату, ми нарешті можемо не хвилюватися за дозвілля діток» .

Читайте також:  На Олександрійщині легковик під час руху злетів у кювет

Окрім облаштування цих дитячих майданчиків, він допоміг встановити нові ігрові елементи на майданчику  Байдаківського мікрорайону, які збирають все більше і більше охочих спробувати нові гірку та гойдалку.

Батьки зазначили, що вони звертались до депутатів з різних політичних партій в нашому місті та до міської влади, але ніяких результатів не було.

Читайте також:  Підтримуємо рівні можливості: на Кіровоградщині пройдуть заходи для громадян з інвалідністю

БЕЗ КОМЕНТАРІВ