Вже цього місяця Україна може повернутися до нормального життя: поетапний план виходу з карантину

2376

При дотриманні карантинних обмежень Україна зможе скасувати обмеження для роботи економіки через два тижні, повідомляє «Голос Громади».

Уряд розглядає можливість поетапного пом’якшення карантину, що мають розпочати вже цього місяця.

«Дотримуючись карантину, ми рятуємо життя українців, не навантажуємо систему охорони здоров’я – і через два тижні ми почнемо піднімати економіку нашої країни”, – зазначив під час онлайн-брифінгу головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте також:  Олександрійці вшанували пам`ять загиблих жертв Голодомору (ФОТО)

Відповідно до плану, пом’якшення правил карантину розпочнеться 14 квітня. Саме з цього дня відкриються невеликі магазини, які мають площу до 400 квадратних метрів, а також усі будівельні та садові комплекси незалежно від площі. Далі відкриють інші магазини, ТЦ, а навчальний процес відновлять у середині травня.

Водночас відкривати кордони поки не планують. Вони можуть залишитися закриті до кінця червня, аеропорти також працювати не будуть. Обмеження на виїзд залежатимуть від розвитку ситуації.

Читайте також:  На Олександрійщині оголосили переможців конкурсу малюнків до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ