Як жителі приєднаних олександрійських громад святкуватимуть дні своїх сіл

2

Визначено план заходів з відзначення Дня с.Головківки і Дня с.Пустельникового та Ізмайлівки, повідомляє «Голос Громади».

Заходи з відзначення Дня Головківки пройдуть 21 серпня і розпочнуться о 17-й годині програмою для дітей «Містечко дитячих мрій» на шкільному  майданчику (там же розміститься зона харчування). Урочиста святкова програма «Зачарує білий світ Головківський родовід!» з нагородженнями, концертною програмою, розіграшем лотереї відбудеться на стадіоні «ГОЛовківський» о 19-й годині. 20.00 – розважально-ігрова програма на шкільному подвір`ї. Там же о 20.30 – дискотека. Завершиться святковий день феєрверком о 23.00 год.

Читайте також:  В олександрійців є можливість стати рекордсменами України

День Пустельникового та Ізмайлівки відзначатиметься 22 серпня. 18.00 – розважально-ігрова програма та майстер-класи; 20.00 – захід до Дня села і Дня Незалежності України «Будеш жити, Україно! Мій любий, рідний край!»; 21.30 – Дискотека (всі заходи – на майданчику біля клубу).

(Святкові заходи затверджені виконкомом Олександрійської міської ради. Відповідальні за їх проведення  – старости сіл, управління культури і туризму міськради, Олександрійська централізована бібліотечна система, ВСП «Пустельниківський СК», ПК «Олександрійський театр»).

Читайте також:  Олександрійців запрошують на святковий фестиваль майстер-класів у центрі міста

БЕЗ КОМЕНТАРІВ