Минуле засідання виконкому розпочалося з перегляду відеоінтерв`ю депутата – «слуги народу»

1213

Дещо оригінальною можна назвати «увертюру» до минулого засідання виконавчого комітету: міський голова Степан Цапюк перед початком роботи запропонував присутнім…  колективний перегляд відеоролика з випуску новин «Вікна» столичного телеканалу «СТБ», повідомляє «Голос Громади».

Відео («вирізка» зі стрічки теленовин), яке до цього вже встигло з блискавичною швидкістю  поширитися соцмережами, стосувалося таких собі «курсів молодого депутата», які новообрані нардепи проходили у м.Трускавці. І під час одного із занять кореспондент «Вікон» взяла бліц-інтерв`ю у депутата від нашого (103-го) виборчого округу Олега Воронька (партія «Слуга народу»).

Читайте також:  Книжкові поповнення олександрійських бібліотек

Не будемо робити будь-яких коментарів, зазначимо лише, що реакція аудиторії глядачів на засіданні виконкому на висловлювання нардепа стосовно його щоденних потреб у декілька тисяч доларів та при цьому їздити безкоштовно у міському транспорті за депутатською пільгою (оскільки депутатську зарплату – 32 тис. гривень – він вважає замалою для проживання у Києві), була доволі жвавою. А також нагадаємо, що депутат О.Воронько з його ось такими «скромними» матеріальними запитами на депутатські зарплату і пільги проходив у виборчому списку зі статусом «безробітного».

Читайте також:  Українська письменниця зустрінеться з олександрійськими читачами

БЕЗ КОМЕНТАРІВ