Фото Голос Громади

Як раніше повідомляв Голос Громади, 19 вересня поточного року на сайті публічних закупівель Prozorro було оголошено тендер на проведення реконструкції русла річки Березівка (відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану) в м. Олександрія Кіровоградської області. Замовником виступає управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації. Проте аукціон на очищення Березівки, призначений на 5 жовтня не відбувся, після чого було оголошено про повторні торги.

Читайте також:  Яким працівникам роботодавці Кіровоградщини обіцяють найвищу заробітну плату

Учасниками повторного аукціону виступили ПАТ ПМК-68 та Олександрійське міжрайонне управління водного господарства, котре й стало переможцем на торгах із пропозицією виконання замовлення за 2,903 млн грн. Як повідомляється на Prozorro, кінцевий термін виконання робіт – 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що в липні 2016 року на розчищення річки Березівки було виділено 1,5 млн. грн. Від стадіону «Ніка» до супермаркету АТБ була розчищена прибережна зона від гілок та сміття, бульдозером підготовано ґрунт для подальшого спорудження прибережних відкосів.

Читайте також:  Україна може знову стати жертвою масової вірусної атаки

В серпні 2017 року на засіданні Кіровоградської обласної ради було прийнято рішення про фінансування проекту “Реконструкція русла річки Березівка”. Цей проект включає в себе відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану в м. Олександрія Кіровоградської області. На очищення Березівки кошти були виділені з обласного бюджету та Державного фонду навколишнього природного середовища України у сумі 3055 тис.грн.

Читайте також:  Шахраї можуть представлятися «місцевими прокурорами»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ