Фото Голос Громади

Сьогодні, о 10 ранку по вулиці Першотравневій, 9  розпочалася акція по розповсюдженню саджанців дерев. Майже 350 саджанців червоного та звичайного дуба, акації та берези олександрійці отримали безкоштовно. Бажаючих отримати паростки зазначених пород дерев виявилося чимало, адже менше, аніж за пів години усі саджанці були розібрані.

Отримати саджанці, окрім олександрійців, що вирішили озеленити прибудинкові території, також прийшли й працівники Центру правової допомоги та 15-ї школи. Також саджанці були направлені й до міської та районної лікарень.

Читайте також:  Сергій Кузьменко завітав до Олександрії з перевіркою процесу початку ЗНО

Нагадаємо, що акція проводиться щороку восени та навесні. Організатором заходу виступає ГО “Шлях до життя” на чолі з її керівником Анатолієм Тримбачем у співпраці з Олександрійським лісництвом, при підтримці депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева.

Остання подібна акція проводилася в Олександрії 11 квітня. Жителям було запропоновано близько 700  саджанців, серед яких паростки калини, абрикосу, ясеня,  дубу, акції, каштану, та клену. Серед бажаючих отримати саджанці були працівники служби пробації (КВІ), учні Олександрійського колегіуму, старші будинків та інші жителі нашого міста.

Читайте також:  На олександрійському пляжі з`являться нові безкоштовні розваги та послуги

БЕЗ КОМЕНТАРІВ