9-ти річний хлопчик віджався 310 разів на «Турнірі сильних»

233

Вже другий рік поспіль в Олександрії проходять спортивні змагання  «Турнір сильних». Цього року організатори вирішили провести турнір напередодні святкування Дня незалежності нашої країни.

Захід відбувся у суботу, 20 серпня на спортмайданчику біля гуртожитку училища культури за підтримки місцевої політичної організації партії «БПП «Солідарність» та безпосередньо депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева. Про це йдеться на фейсбук-сторінці партії.  Організатором заходу вже традиційно виступив адміністратор сайту «Все про спорт в Олександрії» Юрій Кузнєцов.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

Загалом в змаганнях взяли участь 15 спортсменів, які змагалися у вправності та витривалості під час виконання трьох вправ: поштовх гирі масою 24 кг, підтягування на перекладині та віджимання в упорі лежачи.

За результатами виконання вправ перемогу отримали: перше місце – Іван Тимошенко, студент Кіровоградського педагогічного університету, друге та третє місця – представники ГО «Сильна Олександрійщина» – Сергій Ткач та В’ячеслав Шилов. Переможці отримали грошові винагороди від політичної партії «БПП «Солідарність» в сумі 1500, 1000 та 500 грн. відповідно, а також – медалі та дипломи. Крім цього, одним із спонсорів виступив салон IT-Service, від якого переможці отримали сертифікати на знижку, а спортсмени, які показали найкращі результати під час виконання однієї з вправ – отримали у подарунок флеш-карти.

Читайте також:  Олександрійській міській стоматології затвердили тарифи на платні послуги

На рівні з дорослими спортсменами змагався й ученик Олександрійського колегіуму, 9-ти річний Владислав Титаренко, який віджався від полу аж 310 разів. Хлопчику не вистачило 40 віджимань, щоб стати найкращим у виконанні вправи віджимання в упорі лежачи. Однак, зважаючи на вік учасника – це відмінний результат. Спортсмен, який віджався 350 раз віддав свій подарунок (флеш-карту) хлопчику.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

DSC05093 DSC05108 DSC05113 DSC05118

БЕЗ КОМЕНТАРІВ