Богдан Куруп: Жителі Нової Праги потребують системного підходу до вирішення проблем

1005

Один із найперспективніших управлінців області, очільник Олександрійського району Богдан Куруп, який нині балотується на посаду селищного голови Нової Праги, переконаний, від майбутнього керівника люди насамперед чекають розуміння реальної ситуації та системного підходу до вирішення проблем території.

– Із жителями Нової Праги я неодноразово зустрічався і в якості голови району, і ось тепер – як кандидат. Проблеми громади знаю добре і частину з них нам уже вдалося вирішити – капітально відремонтувати амбулаторію, збудувати нову котельню для навчально-виховного комплексу, розпочати капітальний ремонт будівлі навчально-виховного об’єднання, придбати комп’ютерну техніку для школи, шкільні автобуси… На рівні обласного керівництва обговорили і заручилися підтримкою очільника Кіровоградщини Сергія Кузьменка у вирішенні питання покращення водозабезпечення. До речі, це одна з найгостріших проблем – люди чи не найчастіше про неї запитують. І це логічно, бо третина жителів селища користується централізованим водопостачанням, – говорить Богдан Куруп.

Читайте також:  На Кіровоградщині сьогодні очікується значне погіршення погодних умов

За його словами, аби вирішити питання з якісним постачанням води, першочергово слід розробити проект, подати його на експертизу і далі шукати можливості для реалізації.

– У цьому напрямку робота вже ведеться. Поки завчасно говорити про терміни, але раз і назавжди закрити цю проблему – принципова позиція, – наголошує кандидат у селищні голови.

Богдан Куруп зауважує, не менше людей турбує питання ремонту доріг.

– Першочергово ми запланували відремонтувати дорогу за напрямком руху рейсового і шкільного автобусів, а також шляхів, які з’єднують населені пункти об’єднаної громади. Зокрема у Новій Празі мова йде про ділянку вулиці Соборна від Центральної. Там знаходяться дві школи, амбулаторія, будинок культури, дитсадок, місцева пожежна команда – тобто вагома частина соціальних об’єктів, – пояснює він і додає, також у переліку ремонт вулиць Горького, Пушкіна, Набережна, Тітаренка, Козацька, Островського, Садова, Нижче-Садова, Коцюбинського, Тихомирова, Срібний Яр, Боженка, Білінського, Фрунзе й провулок Торговий.

Читайте також:  Актуальна вакансія: на Олександрійщині потрібен інженер-конструктор

Активно на зустрічах жителі Нової Праги піднімають проблему зовнішнього освітлення селища. Кандидат у голови підкреслює, робота у цьому напрямку й далі продовжуватиметься – це також пріоритетне питання. Зокрема, у найближчій перспективі ліхтарі з’являться на вулицях Миру, Центральній, Успішній, Некрасова, Ткачова й Тітаренка.

– Разом із тим селище потребує серйозної роботи з благоустрою. Насамперед мова йде про облаштування сміттєзвалища і ліквідацію стихійних скупчень відходів, – продовжує Богдан Куруп. – Практично на кожній зустрічі люди про це говорять. І ми вже знайшли компроміс – домовилися модернізувати й розширити роботу комунального господарства, запровадивши надання послуги з вивезення сміття. Для цього необхідна машина, яка раз на тиждень об’їжджатиме селище і збиратиме відходи. Де взяти техніку – уже є розуміння. Так само визначилися з новим форматом роботи господарства. Скажу, дуже приємно, що жителі не лише підтримують ініціативу, а й пропонують варіанти виходу з ситуації.

Читайте також:  Сьогодні працюватиме "пряма телефонна лінія" з першим заступником голови Олександрійської РДА

На найближчі два роки – у планах реалізація кількох масштабних проектів: оснащення сучасною технікою амбулаторії, будівництво стадіону, створення пункту безпеки у селищі.

– Люди звертаються з проханням оснастити відремонтовану амбулаторію. Нині там бракує сучасного стоматологічного кабінету, потрібен рентген-апарат і апарат ультразвукової діагностики. Зараз розглядаємо можливість придбати, – розповідає Богдан Куруп. – Водночас чую скарги жителів Нової Праги на криміногенну ситуацію. Вважаю за необхідне облаштувати в селищі пункт безпеки. До речі, з цього питання вже була бесіда з керівником поліції – маємо розуміння і підтримку. Наймасштабнішим проектом наступного року має стати будівництво стадіону в рамках ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка «Здоров’я наших дітей». Це буде сучасне футбольне поле, про яке мріють учні тутешніх шкіл.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ