Таку характерну назву сьогодні носить одинадцята позачергова сесія Олександрійської міської ради.

На порядку денному було два питання: щодо внесення змін до бюджету та розгляд питання дострокового припинення повноважень секретаря Олександрійської міськради. Запис засідання.

За внесення проекту рішення по другому питанню (відставки секретаря) проголосувало 18 депутатів. Для ухвалення цього рішення не вистачило лише 1 голосу.

Цікавим виявилося те, що депутат від фракції «Батьківщина» В.Жежеря також проголосував «ЗА» відставку Олени Богоявленської, яка за словами депутата Сергія Гриценка втратила довіру депутатського корпусу. С.Гриценко зазначив,  що депутати виступили з такою пропозицією, оскільки секретар міської ради не сприяє діяльності депутатів, крім того – порушує законодавчі норми при підготовці  проектів рішень. Депутат також наголосив, що секретар міської ради порушила законодавство в питаннях місцевого самоврядування, одночасно очолюючи міську організацію «Батьківщина» та перебуваючи на посаді секретаря міської ради.

Читайте також:  В Олександрії за завдану шкоду навколишньому середовищу підозрюється директор підприємства

Підтримати Олену Богоявленську зголосилися міський голова, представники партій «Сила людей», «Опозиційний блок», «Батьківщина» (як показало голосування – не у повному складі) та два депутата від «УКРОПу», які висловили думку щодо бажання демократичних сил дестабілізувати роботу міської ради, а внесення проекту рішення про дострокове припинення повноважень секретаря, ніщо інше, як «політична розправа».

Читайте також:  Скільки охочих виявили бажання вакцинуватися вихідними, що минули?

Також опозиційні сили виступили з заявами, що не будуть брати участі в голосуванні за відставку секретаря міської ради, адже кандидатура О.Богоявленської їх цілком влаштовує.

Нагадаємо, ще зовсім недавно ці політичні сили виступали за інші питання, коли депутати від «Опозиційного блоку» вимагали внести на розгляд 4-ї сесії питання щодо недовіри секретарю міської ради.   Однак в розпорядження про проведення четвертої позачергової сесії це питання так і не було внесено.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ