Олександрійщина звітувалася в Кіровоградській ОДА з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

171

Днями перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін провів засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, повідомляє «Голос Громади».

Під час засідання доповідали про проведену роботу поточного року щодо профілактики та протидії туберкульозу і ВІЛ/СНІДу, загальну ситуацію відносно захворюваності, профілактики та виявлення даних хвороб в Олександрійському, Знам’янському й Кропивницькому районах, а також місті Світловодську.

Читайте також:  Керівника одного з держпідприємств Кіровоградщини підозрюють у несплаті 14 млн грн податків

Присутні обговорили необхідність посилення роботи, спрямованої на попередження захворюваності, зокрема на підвищення показників охоплення населення профілактичними оглядами та флюорографічними обстеженнями у місті Світловодську. Ті території, де рівень захворюваності та смертності доручено розробити конкретні заходи щодо покращення ситуації.

Зокрема, було затверджено план на 2020 рік щодо посилення моніторингу та оцінки виконання в області програмних заходів з протидії ВІЛ/СНІДу та затверджено оновлений склад облради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у зв’язку із кадровими змінами в ОДА.

Читайте також:  На Кіровоградщині за добу підтвердили 4 нових випадки коронавірусу

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ