Нещодавно житель Олександрійського району повідомив про пограбування.

41-річний чоловік звернувся до Олександрійського районного відділення поліції  з заявою щодо викрадення майна з його дому. Зловмисник зламав замок будинку та викрав навушники, 2 акустичні колонки до комп’ютера, 4 акустичні колонки та DVD-програвач.

В ході слідства за відкритим кримінальним провадженням (ч. 3 ст. 185 КК України) було виявлено, що правопорушення вчинив житель цього ж села. 23-річний хлопець раніше судимим не був, а просто скористався можливістю нажитися, так як господаря не було вдома.

Читайте також:  Рятувальна служба у вихідні гасила різні займання

Варто зазначити, що після встановлення особи крадія, було виявлено, що він причетний до ще одного злочину. В лютому 2016 року в тому ж селищі він пограбував одного з жителів, здійснивши проникнення в літню кухню. Звідти хлопець виніс портативний програвач та карту пам’яті на 8 ГБ.

Наразі зловмиснику загрожує від трьох до шести років позбавлення волі, оскільки злочин кваліфікується як крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

БЕЗ КОМЕНТАРІВ