Вчора в Олександрійському районному будинку культури під час фестивалю «Перлини Олександрійщини» відзначили талановиту молодь району, якої в нашому регіоні не мало. Були тут і спортсмени і юні науковці, переможці олімпіад районного, обласного та, навіть, всеукраїнського рівня різнопланових конкурсів та фестивалів.

Відзначити та висловити слова вдячності за працю на ниві освіти, науки, творчості та спорту прибуло майже все керівництво районної державної адміністрації та структурних підрозділів.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Головним моментом під час урочистого заходу стало нагородження випускників – відмінників навчання, котрих в нашому районі виявилося троє. Ольга Валькевич та Тетяна Калашник учениці Новопразького навчально-виховного комплексу отримали з рук голови Олександрійської районної державної адміністрації Богдана Курупа золоті медалі та цінні подарунки. Срібну медаль та дарунок отримала Валерія Лаврівська, школярка з Цукрозаводського НВК.

Читайте також:  Карантин вихідного дня скасовано: Україна житиме за правилами "помаранчевої" зони

Далі ж почалось відзначення переможців олімпіад, конкурсів та змагань, яким вручали грамоти та грошові винагороди за нелегку та кропітку працю. Чергувалися виходи на сцену для нагородження з виступами танцювальних колектив та сценічних номерів.

Багато обдарованої молоді в Олександрійському районі, щоправда нажаль лише три учениці спромагалися  на «відмінно» закінчити навчання, але освітній потенціал, продемонстрований на фестивалі не може не вселяти впевненість, що в наступні роки на сцену для отримання таких жаданих нагород піднімуться не три, а набагато більше учнів. Адже наш район багатий на талановиту та освічену молодь.

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ