Сьогодні, 18 березня, у Кіровограді попрощались із бійцем 128-ої окремої гірничо-піхотної бригади Балогою Петром Івановичем, який загинув 14 березня, під час обстрілу між Мар’їнкою та Пісками.

Провести Героя в останню путь прийшли рідні та близькі загиблого, близько сотні кіровоградців, військові побратими, а також чиновники міськради, облради  та облдержадміністрації.

«Петро Іванович був найкращим сержантом, вірним побратимом і зразком для всіх товаришів. Він загинув у бою, він достойний того, щоб називатися Героєм. А Героїв ми будемо пам’ятати завжди», – сказав у прощальному слові командир взводу, у якому проходив службу загиблий, його побратим лейтенант Роман Німець.

Читайте також:  На Кіровоградщині аферисти від імені податківців вимагають гроші: будьте обачні

Панахиду за Петром Івановичем Балогою провів Єпископ Кіровоградский і Голованівський церкви Київського Патріархату Марк. Поховають Героя на Алеї слави Рівнянського кладовища.

Балога Петро Іванович – старший солдат, командир 1-го відділення, 1-го взводу механізованого батальйону 128-ої окремої гірничо-піхотної бригади. Народився 2 листопада 1963 року у Знам’янці. Після закінчення школи та строкової служби у армії присвятив себе службі у органах внутрішніх справ. Після закінчення служби працював у таксомоторному парку Кіровограда.

Читайте також:  З якими питаннями звертались мешканці Олександрійщини на "гарячу телефонну лінію" до Юрія Коваля

Влітку 2015 року він добровільно прийшов до військкомата, і виявив бажання боронити нашу державу від російсько-терористичного агресора, і вже у липні був призваний до лав збройних сил України. Під час перебування у зоні АТО Петро Іванович виконував бойові завдання поблизу Широкого на Луганщині та брав участь у боях поблизу населеного пункту Невельське на Донеччині. За сумлінне виконання військових завдань неодноразово був нагороджений грамотами, отримав медаль «Захиснику Вітчизни».

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

14 березня під час обстрілу між Мар’їнкою та Пісками, героїчно обороняючи опорний пункт, у безпосередньому бойовому зіткненні з окупантами,  Балога Петро Іванович загинув.

За матерыалами сайту Перша.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ