12 липня 2016 року в приміщенні Олександрійської РДА голова райдержадміністрації Богдан Куруп, перший заступник голови РДА Юрій Коваль та заступник голови РДА Олександр Безкровний провели семінар-нараду з керівниками очільників сіл та селищ Олександрійщини за участі керівників служб та структурних підрозділів району.

За інформацією прес-служби РДА, серед основних питань, які виносилися на нараду, були впровадження Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», епізоотична ситуація в Україні та, зокрема, в Олександрійському районі, і про важливу проблему патронатних сімей.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Начальник відділу культури і туризму РДА Антоніна Пилипенко розповіла про практичне виконання норм закону на Олександрійщині, що ж до африканської чуми свиней – то ситуацію в районі охарактеризував в.о. начальника управління Держспоживслужби в Олександрійському районі Станіслав Лум’яник. Він розповів про випадки захворювання на африканську чуму свиней та заходи щодо недопущення захворювання на територію нашого району та нагадав про необхідність реєстрації в Держпродспоживслужбі суб’єктів господарювання.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

Не оминули увагою і роботу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де спеціалісти працюють з новим видом сімейного виховання – патронатними сім’ями. Тобто діти, вилучені на термін від трьох місяців і до півроку з сімей без позбавлення батьківських прав, зможуть перебувати на вихованні у патронатній сім’ї, а не в будинках інтернатного типу.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

Прозвітували про виконану роботу і щодо ОСББ, освіти, медицини та благоустрою району.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ