В Україні назвали нову дату продовження карантину

654

Уряд ухвалив рішення, яким продовжив дату карантину, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на сайт Урядового порталу.

Тож, карантин продовжено до 11 травня.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, пік захворюваності очікується між 3 і 8 травня. За цей час, до 12 травня, продовжать проведення заходів направлених на зменшення розповсюдження коронавірусної інфекції, а саме: поступово збільшується кількість тестувань, здійснюється забезпечення лікарень та медиків, запроваджується систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розробляються нові соціальні стандарти. Зокрема, буде продовжено носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція.

Україна неодмінно повернеться до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. І ми разом з усім світом маємо навчитися жити за нових умов” – говориться у повідомленні.

«Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», – зазначив Прем’єр Міністр Денис Шмигаль.

Читайте також:  Скільки олександрійцям доведеться сплатити за газ у грудні?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ