Відповіді на запитання, які бентежать вчителів Олександрії, щодо виплати зарплатні під час карантину

443

В соцмережах спостерігається паніка стосовно виплат заробітної плати освітянам під час карантину. Мова йдеться не про 100 відсоткову виплату, а лише 2/3, повідомляє «Голос Громади» з посиланням на інформацію сайту «Гречка».

Скільки насправді мають отримувати освітяни на час карантину, а саме з 12 березня по 3 квітня, пояснили в управлінні освіти і науки Кіровоградської ОДА.

“Наразі згідно з прийнятими урядовим рішенням, рекомендацією Міністерства освіти, враховуючи позицію профспілки у нас всі працівники працюють відповідно до своєї тарифікації, – розповідає начальник управління освіти облдержадміністрації Володимир Таборанський. – Однак, оскільки немає навчальних занять педагогічні працівники працюють методично, готуються до заходів, розробляють різні методичні матеріали. Місце роботи може бути визначене за рішенням керівника і це не обов’язково в закладі освіти. Вони можуть працювати і в бібліотеці, вдома дистанційно. Але незалежно від місця і форм завдання роботи за кожним працівником зберігається заробітна плата відповідно до тарифікації. Тобто це період, який в нас схожий з канікулярним періодом. Коли діти на канікулах відпочивають у цей же період вчителі працюють”.

Читайте також:  На Кіровоградщині 7 мешканців області повторно захворіли на коронавірус

Зокрема було пообіцяно розібратися в ситуації в Олександрії, а саме, на підставі чого приймаються рішення про ⅔ зарплати. І в результаті, або підтвердити, або спростувати таку інформацію.

У разі порушення права педагогів звертайтесь:
адреса для електронних звернень: info@eo.gov.ua або за посиланням https://zvernennya.eo.gov.ua/;
адреса для письмових звернень: Служба освітнього омбудсмена, 03058, м. Київ, відділення поштового зв’язку 58, а/с 48;
телефони: (044) 406-72-34, +38095-143-87-26.

Читайте також:  До уваги олександрійців! З`явились оновлені списки з контактними телефонами сімейних лікарів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ