Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося вчора, 21 квітня, крім «робочих» питань, міський голова Степан Цапюк не втримався, щоб в черговий раз не поговорити про посадовців Кіровоградської області, про роботу яких він полюбляє згадувати, коли вмикаються відеокамери журналістів.

Довгі розповіді з гірким присмаком про обласних керманичів олександрійці мають змогу чути під час кожного пленарного засідання міськради, а ще тоді, коли свої недопрацювання та прорахунки очільник міста та його «професійна» команда намагаються «списати» на обласну владу.

Дуже красномовно та емоційно про своїх «колег по цеху» систематично розповідає не лише Степан Кирилович, а й його перший заступник Давиденко, яка, будучи таким собі стрижнем вищезгаданої «професійної» команди, вже так «професійно» володіє навичками перекручування інформації, що інколи навіть розсудливі олександрійці вірять в те, що чують та бачать з екранів своїх телевізорів від цієї пані-політика.

Пригадаймо хоча б палку промову перед мітингувальниками щодо пільгового проїзду. Тоді Давиденко, м’яко кажучи, надала пенсіонерам недостовірну інформацію, що питання пільгових перевезень повинні були вирішуватися того ж дня на сесії міськради, коли проходив мітинг, але депутати залишили сесійну залу. Проте цього питання навіть не було включено в перелік для розгляду.  Крім цього Давиденко, «рвучи на собі сорочку» на одному із пленарних засідань міськради запевняла, що питання пільгового перевезення вона, депутат обласної ради, буде піднімати на сесії облради, адже як ніхто інший вболіває за вирішення цього болючого питання для олександрійських пільговиків. І ось сесія обласної ради. І знову щось політику завадило виконати свої обіцянки, адже Людмила Вадимівна навіть не звернулася до присутніх з пропозицією щодо необхідності вирішення цього питання.

Читайте також:  Гаряча лінія з директоркою обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО

Сьогодні перший заступник вже так вжилася в роль «доброго» політика, що без жодних докорів сумління та при будь-якій зручній нагоді «годує» олександрійців інформацією, яка взагалі не відповідає дійсності, не забуваючи паралельно розповідати про «поганих посадовців з області». Так на передостанніх сесіях міськради Давиденко заявила про свої «заслуги» в питаннях отримання Олександрією коштів на професійну освіту. На жаль, при цьому, Людмила Вадимівна забула олександрійцям розповісти, що ці кошти місто отримало лише тому, що на сьогодні в Олександрії один із найнижчих показників доходів на душу населення по Кіровоградській області. Зараз Олександрія практично не розвивається, доходи до місцевого бюджету занадто низькі – і саме це є причиною того, що місто отримало кошти, але аж ніяк не через «палке бажання» Давиденко допомагати рідній Олександрії. Цей приклад є одним із найяскравіших показників роботи діючої міської влади – низький рівень життя олександрійців – ось що Давиденко з Цапюком чомусь ніяк не хочуть визнавати як власну непрофесійність у керуванні містом, натомість, постійно звинувачуючи в усіх бідах обласне керівництво.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

Цього разу, під час проведення засідання виконавчого комітету, Степан Кирилович, відійшовши від звичних звинувачень та нарікань на упереджене відношення до нього особисто та до його «професійної» команди з боку керівництва області, порадував оригінальністю та новизною. Мер розповів про погрози на адресу депутатів, що стали брати участь у сесіях міськради: «Міський голова наголосив на неприпустимості погроз на адресу тих депутатів, які почали брати участь у пленарних засіданнях, з боку їхніх колег, які обіймають високі посади на обласному рівні» – цитуємо з сайту Олександрійської міської ради.

Цікаво, хто з його «професійної» команди вигадав таке? Невже сьогодні настільки впали рейтинги міської влади, що мер вдався до таких «радикальних» методів піару, поширюючи чутки щодо уявних погроз з боку посадовців обласного рівня міським депутатам? Не хотілося б розчаровувати міського голову, але такий піар, більше за все, зіграє на користь тих посадовців, про яких у своїй розповіді натякає Степан Цапюк. Адже, якби такі погрози дійсно мали місце, то сьогодні б ця інформація була викладена не на сайті міської ради, який більше схожий на власний блог міського голови, аніж на інформаційний ресурс владного органу, а з визначеними прізвищами фігурантів цієї розповіді – у заявах до відповідних органів.

Читайте також:  Олександрійський виконком розгляне питання встановлення двох меморіальних дошок

А байки про те, як олександрійські можновладці в особах Цапюка та Давиденко піклуються про звичайних жителів міста та, навпаки, як обласне керівництво робить усе, щоб олександрійці не мали жодного шансу на повноцінний розвиток, ми систематично чуємо від цих одіозних політиків кожного разу, коли вони відкривають рота перед мікрофоном. Та вже, в принципі,  й звикли до цих казок, адже кожен житель Олександрії на власні очі сьогодні може переконатися наскільки «краще», завдяки «професійній» команді мера та йому особисто за весь період головування, стали жити олександрійці.

«…У цей складний час, як зазначив С.Цапюк, влада на усіх рівнях повинна працювати консолідовано і не розхитувати політичну і економічну ситуацію на місцях» – а от ця думка досить вірна, тому може дійсно час взятися до роботи, а не розповідати казки?

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ