Сергій Кузьменко увійшов в п’ятірку найкращих очільників ОДА

223

Комітетом виборців України було складено «Рейтинг діяльності голів ОДА в І півріччі 2017 року».

Про це йдеться на сайті КВУ.

До п’ятірки найкращих увійшли очільники  Харківської, Тернопільської, Закарпатської, Кіровоградської та Донецької обласних державних адміністрацій.

Перше місце у рейтингу посіла Юлія Світлична – голова Харківської обласної державної адміністрації. Її ініціатива щодо підвищення зарплатні на промислових підприємствах області була оцінена експертами. Також експерти звернули увагу на відносини з іноземними партнерами, а саме на візит до Харкова Президента Литви Далі Грібаускайте та проведення в місті Моніторингового комітету Ради Європи.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

З четвертого місця на друге піднявся очільник Тернопільської області Степан Барна. Експерти оцінили реалізацію інфраструктурних проектів області. Якщо порівнювати індекс промислової продукції за І півріччя 2017 року та індекс за же цей період минулого року, то він становить 106,8%.

Геннадій Москаль, очільник Закарпаття зайняв 3-е місце у рейтингу. Він продемонстрував здатність виходити з кризових ситуацій.

Читайте також:  Сучасні кабінети фізики і шкільний автобус для олександрійських школярів

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко посів 4-те місце. За перше півріччя 2017 року темп промисловості зріс на 10,8%. Область є однією з перших в Україні за темпами зростання промисловості та посідає 1-ше місце в Україні за темпами будівництва.

На п’ятому місці – очільник Донецької області Павло Жебрівський.  Експерти оцінили успішну ліквідацію надзвичайної ситуації в Авдіївці.

Читайте також:  Вже цієї п'ятниці олександрійці зможуть помилуватися розмаїттям гладіолусів

Найнижчі місця в рейтингу посіли голови Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської, Волинської  та Черкаської областей.

Останнє місце зайняв очільник Черкаської області Юрій Ткаченко.

Експертами було оцінено 2 аспекти: показники соціально-економічного розвитку регіону (розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, експорт-імпорт, рівень доходів населення) та результати опитування експертів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ