На засідання 17 позачергової сесії Олександрійської міськради разом з мером зібралося 30 депутатів. Як повідомляв Голос Громади на сесію було винесено  питання про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік та щодо дозволу на подовження відновлювальної кредитної лінії КП «Житлогосп».

Про зміни до міського бюджету детально розповіла Надія Євстратенко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер фінансового управління міської ради. Основною була інформація щодо збільшення бюджету на суму в 18 млн. 361 тис. грн. за рахунок стабілізаційних дотацій та субвенцій з держбюджету.

Читайте також:  Робочі питання чергового засідання виконкому Олександрійської міськради

Окремо Степан Кирилович подякував губернатору Кіровоградської області Сергію Кузьменку та його заміснику за виділення коштів на профтехосвіту, а також народному депутату України Анатолію Кузьменку за вирішення питання щодо виділення коштів на ремонт об’їздної дороги.

Депутатами було піднято і питання доріг, що були пошкоджені під час робіт ремонтниками КП «Олександрія-водоканал». За словами першого заступника мера Людмили Давиденко, працівники водоканалу зобов’язані відновити покриття і в них на це передбачені кошти.

Читайте також:  Місцевого жителя викрито у шахрайстві за схемою «Вашу картку заблоковано»

Що ж до КП «Житлогосп», то крім питання з поновлення кредитної лінії – зачепили і проблему сміттєвих баків, які потрібно встановити на вулицях міста. Мер же зазначив, що він вже дав доручення з цього питання.

Так після нетривалих обговорень обидва рішення були прийняті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ