Близько 50 олександрійців стали працівниками котелень

193

Отримавши замовлення від роботодавців, фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, з липня поточного року, була розпочата кропітка робота, щодо підбору персоналу для  підприємств- замовників. Протягом липня – вересня цього року, тривала тісна співпраця з  КП «Теплокомуненерго», відділом освіти Олександрійської РДА, сільськими та селищними радами, ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» та іншими підприємствами міста та району.

Читайте також:  Олександрійські танцюристи перемогли у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості

Про це повідомила начальник відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості В. Фалєєва.

Враховуючи вимоги роботодавців до професіоналізму персоналу та наявності документального підтвердження кваліфікації, Олександрійським міськрайонним центром зайнятості  були організовані курси цільового призначення за навчальною програмою «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації парових і водогрійних котлів».

Навчання на курсах успішно пройшли 29 безробітних за професією «оператор котельні» та 19 безробітних за професією «машиніст (кочегар) котельні». Завдяки своїй наполегливості, безробітні підтвердили власні знання, отримали дозволи на виконання робіт за професіями та реальні робочі місця, за якими невдовзі будуть працевлаштовані. У свою чергу, роботодавці залишились задоволеними якісною  підготовкою персоналу.

Читайте також:  В олександрійських бібліотеках запрацював зручний віртуальний «помічник» для читачів

Таким чином, завдяки співпраці працедавців з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, у найкоротші терміни відбувається якісний підбір кадрів з числа безробітних, їх навчання та укомплектування вакансій.

За вікном – золота осінь…  Почались перші заморозки. Сподіваємось, що котельні працюватимуть безперебійно і всі мешканці нашого міста та району радітимуть теплу у своїх домівках, адже в проведену роботу фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості вкладали тепло своїх душ.

Читайте також:  Благодійний фонд Сергія Кузьменка передав Олександрійській районній лікарні 10 сучасних комп’ютерів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ