Чергову щедру «порцію» дозволів на відключення від КП ТКЕ видав виконком і.. його «останнє» попередження

788

Понад 100 нових дозволів на відключення квартир від централізованого опалення видав виконком Олександрійської міської ради, ухваливши відповідне рішення на останньому засіданні, повідомляє «Голос Громади».

Як повідомлялося раніше, на попередньому засіданні виконавчий комітет надав аналогічні дозволи 762-м абонентам КП «Теплокомуненерго», а ще понад 200 заявників отримали відмови у таких дозволах через їхні борги з оплати за спожиті раніше послуги теплопостачання. Але оскільки на даний час значна частина цих абонентів свої борги погасили, члени виконкому вирішили задовольнити і їхні прохання.

Читайте також:  Матчі сезону 2020/2021 гравці ФК “Олександрія» зіграють у новій формі

Слід зазначити, на засіданні чи не вперше були висловлені стурбованості щодо такого стрімкого «відтоку» споживачів КП «Теплокомуненерго», що дедалі більше ускладнює його економічну діяльність та призводить до подорожчання собівартості виробленої теплової енергії.

«Останній раз дозволяємо і більше не будемо», – закликав присутніх на засіданні міський голова Степан Цапюк. Також він запропонував найближчим часом повернути назад «під опіку» КП ТКЕ ті міські об’єкти бюджетної сфери, які також раніше були «відрізані» від централізованих тепломереж і наразі опалюються автономно – щоб хоч якось компенсувати економічні втрати теплогенеруючому підприємству та зберегти баланс навантаження на його теплові мережі.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили штормове попередження та негоду

Для довідки: за словами директора КП «Теплокомуненерго» Алли Грибачової, наразі у підприємства залишається біля 16,5 тисячі абонентів (це з урахуванням останньої «хвилі втікачів»). Якщо оглянутися назад, протягом останнього часу підприємство втрачає до 1 тисячі абонентів щороку. У разі продовження такої тенденції вже років через 5 -7 існування КП ТКЕ у його нинішньому вигляді навряд чи буде економічно виправданим…

Читайте також:  На Кіровоградщині 23-річна шахрайка торгувала в Instagram неіснуючим взуттям

БЕЗ КОМЕНТАРІВ