Дочекалися: на олександрійському «квадраті» «виріс» дитячий ігровий майданчик

379

Дочекалися: на олександрійському «квадраті» «виріс» дитячий ігровий майданчик
В Олександрії на подвір’ї багатоповерхових будинків за адресою пр.Соборний, 100 облаштували дитячий ігровий майданчик, повідомляє «Голос Громади».

Десятиліттями у дворі так званого в народі «квадрату» не було належного майданчику для відпочинку малечі – лише занедбані вітчизняні елементи колись існуючого майданчику, що знаходилися в аварійному стані.

Читайте також:  Олександрійці з 1 грудня зможуть проводити касові операції в банках за допомогою е-паспортів у додатку «Дія»

Мешканці прилеглих та сусідніх будинків зверталися до депутата Олександрійської міської ради від ПП «Європейська Солідарність» Івана Баранова з проханням облаштувати дитяче місце відпочинку, адже дітям зовсім ніде гратися. В свою чергу, Іван Михайлович, що є відповідальним депутатом за даною адресою, три рази подавав клопотання до міськради для вирішення цього питання.  Шлях був довгим та тернистим. І ось, нарешті, цей день настав – у дітей буде свій власний новий яскравий дитячий майданчик на подвір’ї, за що батьки малечі дякують за сприяння та ініціативність депутату Івану Баранову та владі міста.

Читайте також:  Олександрійська міська влада шукає виконавців вивезення побутового сміття

Зокрема, острівки старого майданчика привели до ладу та покрасили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ