Люди звернулися до Андрія Коломійцева за підтримкою

386

Проблеми щодо облаштування вуличного освітлення та ремонтування доріг висловили місцеві мешканці Протопопівки, Березівки та Войнівки під час зустрічей з кандидатом на посаду Приютівського селищного голови Андрієм Коломійцевим.

Не дивлячись на дощ та досить прохолодну погоду, жителі Войнівки прийшли на зустріч з Андрієм Олександровичем, аби поспілкуватися з кандидатом та попросити його підтримки у вирішенні найголовніших проблем, що наразі найбільше турбують селян.

Багато нарікань серед присутніх викликало питання пасажирських перевезень. Люди поскаржилися на якість перевезень та незручний графік руху автотранспорту, запитавши чи можливо буде вирішити це питання.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили конкурс на здобуття щорічної премії ім.Якова Паученка

Звичайно, після того, як вже повністю буде завершений процес формування об’єднаної територіальної громади, будуть розроблені нові маршрути, що дасть можливість людям їздити без пересадок на території Приютівської ОТГ. Адже насамперед, потрібне відповідне сполучення між населеними пунктами об’єднаної громади. Графік руху автобусів буде коригуватися з урахуванням усіх потреб громади, – відповідаючи на запитання, зазначив кандидат. – Але для вирішення цього питання, необхідно також провести ремонт дорожнього покриття. Вже на сьогоднішній день заплановано ремонт головної вулиці у Войнівці. Крім цього будуть ремонтуватися дорога від селища Приютівка до села Бутівського, а також  дорога до сіл Головківка та Ізмайлівка через село Звенигородка.

Гострого обговорення також викликало питання  відсутності вуличного освітлення. В деяких населених пунктах, особливо на віддалених вулицях, освітлення відсутнє взагалі. На прохання людей допомогти в облаштуванні освітлення, Андрій Коломійцев зазначив, що всі питання будуть розглянуті вже у створеній громаді.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Нагадаємо, що кандидат на посаду Приютівського селищного голови Андрій Коломійцев нещодавно презентував передвиборчу програму. Серед визначених пріоритетів:

  • з’єднання усіх населених пунктів Приютівської громади якісним дорожнім покриттям;
  • розроблення нових маршрутів для забезпечення жителів ОТГ транспортним сполученням між населеними пунктам;
  • облаштування освітлення;
  • створення сучасного Центру надання послуг населенню в Приютівській ОТГ;
  • придбання санітарного транспорту для Головківської амбулаторії;
  • врегулювання оплати за харчування в дитячих садочках;
  • створення загального комунального підприємства задля вирішення питань благоустрою в Приютівській ОТГ;
  • вирішення проблеми пересування через Войнівське водосховище;
Читайте також:  Олександрійська міська влада шукає виконавців вивезення побутового сміття

БЕЗ КОМЕНТАРІВ