Позов до суду від міського голови як чергова порція піару для народу

133

Сьогодні стало відомо, що міський голова Степан Цапюк відкликав свій позов до депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева стосовно визнання неправомірними дії народного обранця щодо внесення на розгляд третьої сесії міськради 7 скликання проекту рішення «Про недовіру міському голові».

Про це повідомляється на офіційній сторінці партії «Солідарність» (Олександрія) у фейсбуці.

Нагадаємо, що третю сесію Олександрійської міської ради, на якій повинні були розглядатися питання щодо затвердження нового складу виконкому та недовіри міському голові, Степан Цапюк закрив після того, як більшість депутатів не підтримали порядок денний без внесення до нього третього питання – депутатських звернень. Міський голова, в свою чергу, вказав депутатам, що внесення третього питання неможливе, оскільки дана сесія є позачерговою. І це, не дивлячись на те, що 28 грудня 2015 року він власноруч підписав розпорядження про проведення саме чергової сесії. Сам Степан Кирилович пояснив, що третя сесія була скликана як позачергова, називаючи своє розпорядження про скликання третьої чергової сесії помилкою співробітників міської ради, а не його особистою.

Читайте також:  Плюс сім хворих на COVID-19

В результаті, як наслідок 3-ї сесії – позов мера до депутата міської ради, в якому Степан Цапюк заявляє про перевищення депутатських повноважень Андрієм Коломійцевим.

Розгляд справи було призначено на сьогодні, 22 лютого 2016 року. Треба зазначити, що останнім часом Степан Кирилович дуже активно звертається до суду з різних приводів і тому цей випадок вже не викликав великого здивування у громадськості Олександрії. А от те, що в судовому засіданні представник міського голови подав клопотання про залишення позову Цапюка до Коломійцева без розгляду (про що суд виніс відповідну ухвалу, задовольнивши клопотання позивача Цапюка) дійсно стало великою несподіванкою.

Читайте також:  2200 грн – мінімум для осіб з інвалідністю І групи. Що змінилося

Виникають логічні питання: – чому, все ж таки, Степан Цапюк відмовився від позовної заяви, та чим міський голова керувався в прийняті цього рішення? Невже Степан Кирилович оцінив всю безперспективність цієї справи чи дійсно засумнівався в правомірності свого позову? Ці питання мабуть так і залишаться відкритими. Але те, що міський голова у своєму клопотанні щодо вищезгаданого позову спирається на фотокопію пропозиції депутатів міськради від 19 лютого, явно свідчить не на його користь, більше того – про його некомпетентність. Адже, як стало відомо, дана пропозиція від депутатів ще навіть не зареєстрована.

Читайте також:  На День селища Олександрійського на малечу чекають атракціони і солодка вата

То що ж це, все-таки, було? Відстоювання в судовому порядку справедливості чи чергова спроба невдалого піару? Бо як відомо, найкращий піар – це скандальний піар, а такі дії міського голови Олександрії й дійсно скидаються на звичайнісіньку «показуху» для народу.

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ