Сьогодні, 25 липня 2016 року голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками районів. Серед основних питань, що були розглянуті посадовцями, центральним було питання перерозподілу коштів та інвестицій держави та скерування їх на допомогу учасникам АТО, завершення проекту по підтримці військових частин області, на програму енергозабезпечення та сферу охорони здоров’я.

Читайте також:  Олександрійський центр вакцинування населення перевірили управлінці

Зокрема, щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками прозвітували про наступне. Цього року про отримання дозволу на земельні ділянки було видано 5034 накази. Найбільша кількість заяв при цьому надійшла для оформлення земельних ділянок для ведення господарства, середній розмір яких становив 1,87 га.

Також обговорили і ті ситуації, в яких надавалась відмова у наданні земельних ділянок. Серед основних причин – невідповідність графічних матеріалів, земельна ділянка вже знаходиться у власності чи користуванні або ж місцеві ради дають погодження на одну й ту саму земельну ділянку кільком громадянам.

Читайте також:  Олександрійський собака потрапив у яму

З метою своєчасного забезпечення громадян ділянками наразі в області проводиться робота по резервуванню земель та інформування щодо цього відповідних категорій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ