Школярі Олександрійщини відвідали військову частину та вшанували пам’ять нацгвардійців-вертолітників

138

Школярі, які оздоровлюються у пришкільному таборі Ульянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів побували на професіографічній екскурсіїу військовій частині 2269 Національної Гвардії України, що дислокується у місті Олександрія.

Мета екскурсії – формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості та поваги до професії військових.

Діти ознайомились з історією частини, зразками озброєння, що використовується під час виконання службово-бойових завдань та музейними експонатами  – гелікоптерами Мі-2 та Мі-6,які встановлені на території військової частини. Бібліотекар військової частини Лариса Півненко розповіла, що «за допомогою цієї техніки наші військові свого часу виконували багато завдань: використовували для миротворчих операцій у республіці Афганістан, ліквідовували техногенну катастрофу на Чорнобильській АЕС, брали участь у гасінні пожеж, здійснювали пошук космічного апарату, надавали допомогу республіці Казахстан в транспортуванні вантажів та інші».

Читайте також:  Андрій Коломійцев не буде балотуватися у мери Харкова: як відомий телеканал помилився з фото кандидатів (ВІДЕО)

Біля меморіалу Пам`яті Захисникам України діти вшанували олександрійських нацгвардійців-вертолітників, які у різні часи поклали своє життя під час виконання службових обов’язків. Учні із захопленням спостерігали за навчанням солдат та видами стрілецької зброї. Після екскурсії бажаючі мали змогу потримати в руках зброю, що залишило особливі спогади в пам’яті юнаків та дівчат.

Читайте також:  В Олександрійській поліції прокоментували останній випадок вандалізму на міському кладовищі (ДОПОВНЕНО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ