Сільські та селищні голови взяли участь в обласних змаганнях

413

16 вересня у с. Оникієво Маловисківського району проходили обласні змагання серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських та селищних голів і старост, депутатів сільських, селищних і районних рад.

Про це кореспондентам Голосу Громади повідомив Юрій Котов.

Збірна Олександрійського району на змаганнях була представлена спортсменами з с. Косівка, сел. Нова Прага, с. Недогарки, с. Михайлівка, сел. Приютівка та с. Войнівка.

Після урочистого відкриття змагань та привітальних слів керівників Маловисківського району та сільського голови Оникієво, дійство перенеслось на спортивні майданчики. Спортивні змагання тривали цілий день.

Змагання з дартс проводилося серед жінок. На перший погляд це забавні і не складні змагання, та маленькі дротики, виявляється, дуже капризні і не піддатливі, впоратись з ними не так-то і легко, як здається на перший погляд. Тож учасники під легкий жарт уболівальників  та підбадьорення своїх товаришів по команді залюбки змагались в цьому виді спорту. На жаль, кидки нашої учасниці не завжди були влучними – вона зайняла 6 місце в особистому заліку. Хочеться особливо відзначити команду тенісистів, їм не було рівних як у зустрічах в підгрупах, так і у фінальних зустрічах. У змаганнях серед чоловіків Губарєв Д. Г. з сел. Нова Прага, та серед жінок – Дудник І. М. з сел. Приютівка, виграли золоті медалі. У волейболі команди змагалися за коловою системою – збірна команда Олександрійського району була представлена гравцями: с. Недогарки – Овчарюк О.М., смт. Нова Праги – Бугайов М.В. – капітан команди , Васильков В.С., Мошин Д.О., с. Косівка – Горбань О.М. і Байдачний В.В.

Читайте також:  Український уряд хоче скасувати свою ж обіцянку про терміни наступних підвищень  «мінімалки»

Отже, у першій грі нам протистояли суперники з Благовіщенського (колишній Ульянівський) району. Було дуже нелегко. Наша команда поступилась у першій партії, а друга і третя партії були на нашу користь (рахунок 2:1). У другій грі спортсмени одержали впевнену перемогу над командою Кіровоградського району з рахунком 2:0. В третій грі змагались з господарями змагань – командою Маловисківського району, яка виявилася сильнішою (рахунок 2:0). Остання гра була за ІІ місце – наші волейболісти не упустили свого шансу та, з рахунком 2:0, перемогли Соколівську об’єднану територіальну громаду і завоювали срібні медалі. За Олександрійський район у гирьовому спорті виступав Бугайов М.В. з смт. Нова Прага, який у сумі вправ з поштовху та ривку зайняв третю сходинку п’єдесталу. Змагання з шахів проходили серед чоловіків, в якому нашу команду представляв спортсмен з с. Михайлівка – Захарченко В.М.. Кожна партія була цікавою і захоплюючою, але суперники продемонстрували більш майстерну гру, у особистому заліку – п’яте місце.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили конкурс на здобуття щорічної премії ім.Якова Паученка

В змаганнях з шашок серед жінок Дудник І. М. з сел. Приютівка виграла срібну медаль – програла у вирішальній зустрічі суперниці з Кіровоградського району, яка і стала переможцем. Виступ у змаганнях з більярду команді приніс 6 місце. По закінченню змагань переможці та призери були нагородженні кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів. Участь спортсменів Олександрійського району в обласних змагання серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських та селищних голів і старост, депутатів сільських, селищних і районних рад показали необхідність активізувати фізкультурно-оздоровчу роботу серед сільського населення, більше приділяти уваги проведенню спортивно-масових заходів, розширенню та зміцненню спортивно-матеріальної бази на місцях, тісніше працювати з сільськими та селищними радами в напрямку розвитку сільського спорту, залученню молоді до занять спортом, розширенню мережі районної ДЮСШ.

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

Районна організація ВФСТ “Колос” і учасники змагань висловлюють велику подяку заступнику голови обласної держадміністрації Коломійцеву А. О. за всебічну підтримку команди Олександрійського району, що дала можливість взяти участь в обласних змаганнях, депутатам Олександрійського району та голові районної ради Коріненко О.А. за участь у обласних змагання, начальнику відділу освіти Олександрійської РДА Полтавець О.О. за сприяння у підготовці учасників змагань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ