Саме це приміщення на Перемозькому мікрорайоні по вулиці Миру стало своєрідною «подякою» міської влади депутату політичної партії «Сила людей» Олені Бондаренко за її «лояльність» під час проведення сесій міськради.

Рішенням 12-ї сесії Олександрійської міської ради № 81 від 22 квітня 2016 року Олена Бондаренко фактично стала власником приміщення, яке до цього часу депутат та член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій орендувала для здійснення підприємницької діяльності.

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

Наразі відомо, що дане приміщення не було виставлене на аукціон, таким чином, не давши можливості іншим підприємцям запропонувати більш вигідні умови оренди чи приватизації. А це означає, що відтепер місцевий бюджет щомісяця не доотримуватиме постійних надходжень у вигляді орендної плати.

Нагадаємо, що на передостанній сесії депутат від «Сили людей» Бондаренко порадила колегам-депутатам демократичних сил приходити на сесію і працювати заради людей. Цитуємо: «Ви приходьте на сесію та вирішуйте питання людей. Не мішайте працювати!».

От тільки чомусь, вкотре, під гучним гаслом «…вирішувати питання людей…» вирішуються, насамперед, власні бізнесові інтереси. Про що, якнайкраще,  й свідчить дана ситуація.

Читайте також:  Кавунів і динь на вулицях Олександрії стане більше

БЕЗ КОМЕНТАРІВ