Лівійська влада спільно з ЄС можуть створити тимчасові табори для мігрантів та біженців.

Цього літа з Лівії до Італії через Середземне море можуть податися, за різними оцінками, від 200 до 500 тисяч мігрантів Croce Rossa Italiana ЄС планує досягти домовленостей з новим лівійським урядом з тим, щоб уникнути напливу мігрантів з Північної Африки, про це повідомляє Spiegel Online з посиланням на документ, що зовнішньополітична служба ЄС (EEAS) розіслала країнам-членам союзу.

Читайте також:  Класи НУШ у Приютівській ОТГ отримали понад сотню ігрових наборів LEGO

Лівійська влада спільно з ЄС можуть створити “тимчасові табори для прийому мігрантів і біженців”, – сказано в документі. У ньому також йдеться про необхідність “опрацювати питання створення установ для затриманих осіб”.

 Автори документа виходять з того, що на території Лівії вже є табору, сказав агентству epd джерело в дипломатичних колах. “Там не сказано, що ми повинні створити табори, щоб стримати мігрантів”, – додав співрозмовник агентства. За його словами, міграційний питання є одним із багатьох тем документа.

Читайте також:  У Кіровоградській області у 8 вагітних жінок виявили коронавірус

Очікується, що цього літа з Лівії до Італії через Середземне море можуть податися, за різними оцінками, від 200 до 500 тисяч мігрантів.

За матеріалами сайту ZN.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ