Спелеотерапія або лікування випаровуваннями від сухих соляних брил вважається одним із ефективних методів лікування бронхіту, аденоїдиту, алергічних реакцій. Сеанси спелеотерапії сприяють підвищенню імунітету та позбавленню синдрому хронічної втоми.

Відтепер олександрійці мають змогу відвідати сеанс спелеотерапії і в нашому місті, адже з березня в Олександрії по вулиці Діброви, 32 запрацювала соляна кімната – унікальний сучасний галоцентр, у якому відтворено мікроклімат соляних печер Солотвино.

Читайте також:  Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути одну з найзатребуваніших професій

“Випарувана” сіль, потрапляючи в організм людини за допомогою вдихання, знищує віруси та нормалізує патогенну флору. Проте таке лікування протипоказане при усіх формах туберкульозу, злоякісних пухлинах та людям, що перебувають у гострій фазі захворювання.

Як правило для стійкого результату необхідно пройти курс лікування не менше десяти днів без перерв. Через півроку курс лікування необхідно повторити. Тривалість одного сеансу 45 хвилин.

Читайте також:  В Олександрії поліцейські затримали юнаків, котрі вбили чоловіка

Так, одне відвідування для дорослих коштує 45 грн, для дітей і пенсіонерів – 40 грн., для учасників АТО – 35. Для економії коштів можна придбати абонемент. Крім цього діють “сімейні” абонементи: “Тато+Мама+Я” на 10 днів обійдеться олександрійцям в 950 грн., а абонемент “Мама+Я” – 600 грн. Дітям до 2-х років, інвалідам ВВВ та АТО відвідування безкоштовне.

Читайте також:  Про те, які пільги мають неповнолітні щодо робочого часу, заробітної плати та надання відпусток розповідає центр зайнятості

БЕЗ КОМЕНТАРІВ